Tvarovanie cesta | TECHNOPEK pekárenské stroje a technológie

Tvarovanie cesta

Logo Rondo

U nás sa všetko točí okolo rozvaľovania a tvarovania cesta! Švajčiarska firma Rondo vyrába už 70 rokov vysoko kvalitatívne stroje a zariadenia na výrobu jemného pečiva, chlebov, žemlí, pizze, croissantov, donutov a iných pekárskych výrobkov. Program zahŕňa množstvo flexibilných riešení, ktoré je možné prispôsobiť Vašim konkrétnym potrebám v oblasti automatizácie, kapacity, ako aj existujúcim procesom a priestorovým možnostiam.

Všetky naše stroje, linky a zariadenia bazírujú na našom „Dough-how“ - jedinečnej kombinácii odborných vedomostí a skúseností v oblasti cesta a techniky. Boli vyvinuté a testované našimi inžiniermi, potravinárskymi technológmi a pekárskymi majstrami. Tí pritom nedbali len na funkčnosť zariadení, ale predovšetkým aj na robustnú konštrukciu, excelentné hygienické vlastnosti a jednoduchosť obsluhy.

Švajčiarsko je synonymom kvality, inovácie a spoľahlivosti. Tieto hodnoty sú pre Rondo, ako švajčiarska firma, výnimočne dôležité.

  • kvalita – pre Vašu spokojnosť
  • inovácia – špičkový výkon vo vývoji a výskume
  • spoľahlivosť – čo sľúbime, to dodržíme!

Profitujte z nášho Dough-how a našich riešení. Viac informácii nájdete na webovej stránke RONDO.

Tvarovacie linky a zariadenia pre pekárne a cukrárne

Rondo
Econom
Rondo
Rondomat
Rondo
Manomat
Rondo
Rondostar
Rondo
Compas
Rondo
Cut & Check
Rondo
BrotStar 3000
Rondo
Ecoline
Rondo
Polyline
Rondo
Smartline
Rondo
MLC
Rondo
Croissomat SCM
Rondo
Croissomat SCMG
Rondo
Cromaster


TECHNOPEK s.r.o.
Buzitka 220
985 41 Buzitka
Slovensko

IČO: 35736615
DIČ: 2020211050
DIČSK: SK2020211050

+421 918 552 234
info@technopek.sk

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem