O nás | TECHNOPEK pekárenské stroje a technológie

O nás

SPÁJAME SKÚSENOSTI, KVALITU A INOVÁCIE.

Poradensko–obchodná spoločnosť TECHNOPEK s.r.o. pôsobí na slovenskom pekárenskom trhu od roku 1990. Prakticky od začiatku pracujeme ako výhradný zástupca pre SR so svetoznámymi výrobcami strojov, zariadení a technológii pre pekárov a cukrárov, ako napr.: 

Ako aj s inými výrobcami strojov, zariadení a príslušenstva pre kompletné zariadenie výroby pekárne či cukrárne. Prehľad našej ponuky strojov nájdete TU. Zároveň poskytujeme technologické poradenstvo pre pekárne a cukrárne a dodávame suroviny na výrobu kvasov či zápar.

Počas celej histórie firmy sme sledovali jediný cieľ našich zákazníkov – dosahovať vysokú kvalitu pekárenských výrobkov. Tento cieľ sa dá splniť jedine pomocou špičkovej strojnej technológie a kompetentnej technologickej podpory. Súčasťou našej filozofie je dosahovať u vyrábaných pekárenských výrobkov čerstvosť, čo je ďalším rozhodujúcim faktorom pre presadenie sa na trhu a zvýšenie prosperity našich zákazníkov. 

Z vlastnej skúsenosti a nášho presvedčenia sa snažíme našich zákazníkov orientovať na tradičné technológie výroby chleba a pečiva a to na báze skvasovanej múky, kvasov a zápar, s dodržiavaním technologickej disciplíny. Naša spoločnosť je priekopníkom zavádzania nových technológií na slovenskom trhu, najmä v oblasti skvasovania múk, výroby zápar, dlhého vedenia cesta a šokového zmrazovania výrobkov. 

Kontaktujte nás, radi sa s Vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti. TECHNOPEK s.r.o.
Buzitka 220
985 41 Buzitka
Slovensko

IČO: 35736615
DIČ: 2020211050
DIČSK: SK2020211050

+421 918 552 234
info@technopek.sk