O nás

Technopek má už viac než 30 rokov!


Naša poradensko - obchodná spoločnosť TECHNOPEK s.r.o. pôsobí na slovenskom pekárenskom trhu od roku 1990. Prakticky od začiatku pracujeme  ako výhradný zástupca pre SK so svetoznámymi výrobcami strojno – technologického pekárenského zariadenia:

  •     DIOSNA – miešacie stroje , preklápače a výrobníky cesta / SRN
  •     MIWE – pekárenské pece všetkých typov, chladiarenska a mraziarenska technika / SRN
  •     RONDO – rozvalovacie stroje, linky na jemné a rustikálne pečivo / Švajčiarsko
  •     Isernhäger – technológie skvasovania múky, zápary / SRN


Ako aj s inými výrobcami pekárenských strojov a zariadení : HB Technik- múčne hospodárstvo, Kasper – rohlíkové stroje, Benier – deličky na chleba, KAAK – priemyselné výrobné linky chleba, Unifiller - plničky a dávkovače, Dovaina - krájanie a balenie, atď.

Počas celej histórie sledovala naša spoločnosť jediný cieľ našich zákazníkov – dosahovať vysokú KVALITU vyrábaných pekárenských výrobkov. Tento cieľ sa dá splniť jedine pomocou špičkovej strojnej technológie a kompetentnej technologickej podpory.  Našou filozofiou je dosahovať u vyrábaných pekárenských výrobkoch ČERSTVOSŤ, ako ďalší rozhodojúci kvalitatívny faktor na presadenie sa na trhu a zvýšenie odbytu. Už tradične, z vlastnej skúsenosti a nášho presvedčenia sa snažíme našich zákazníkov orientovať na tradičné, klasické technológie výroby chleba a pečiva na báze skvasovanej múky , kvasov a zápar, s dodržiavaním technologickej disciplíny, čo našim zákazníkom prináša nevyhnutnú PROSPERITU.

Kontaktujte nás, rady sa s Vami podelíme našimi dlhoročnými skúsenosťami.

Váš Technopek Team.

Copyright © 2018 TECHNOPEK s.r.o.. All Rights Reserved.

Search